Drodzy Działkowcy!
Zgodnie z ustaleniami oraz uchwałą 13/2024 Walnego Zebrania, w sprawie montażu nowego radioodbiornika z modułem GSM do bramy wjazdowej oraz wydania wszystkim działkowcom karty do szlabanu z dwoma impulsami (jeden wjazd/jeden wyjazd) dziennie, pragniemy poinformować, iż Zarząd ROD Zakątek podjął działania celem zamówienia nowego modułu. Do Państwa decyzji pozostaje, ile pilotów mamy dla Państwa zamówić (maksymalna liczba pilotów na działkę – dwa piloty). Ponieważ nowy radioodbiornik będzie posiadał moduł GSM, który pozwoli otwierać bramę poprzez telefon komórkowy, sugerujemy aby zamówić jeden pilot na działkę oraz zarejestrować Państwa nr telefonu.
Koszt pilota 70zł za sztukę jeśli zamówimy 100 szt. na ogród. Jeśli część z Państwa nie zechce pilota koszt za szt. może ulec podwyższeniu. Prosimy o szybką informację zwrotną na adres mailowy rod-zakatek@o2.pl 
Karty do Szlabanu można odbierać w Zarządzie ROD Zakątek. Cenę za kartę podamy w najbliższym czasie, gdyż czekamy na wycenę przy zamówieniu większej ilości sztuk. Można zamówić maksymalnie jedną kartę na działkę – płatność wyłącznie przelewem.