Wszystkich działkowców, którzy zalegają z płatnościami za energię elektryczną powyżej 50zł, prosimy o uregulowanie płatności do dn. 05.09.2025r. Osobom, które nie uregulują płatności, prąd zostanie wyłączony. 

Przypominamy, że ponowne przyłączenie możliwe bedzie po opłaceniu rachunku oraz 150zł opłaty przyłączeniowej.